Kitap Tanırtımı(Kralın Oğlu-Temmuz Gülden)

Anestezi Teknikeri Temmuz Gülden yazdığı ilk roman olan “Kralın Oğlu” ile  edebiyat dünyasına adım attı. Kitap çıkalı daha bir ay kadar oldu. Kitapın tanıtım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz

 

Kralın Oğlu

Demirhan büyük bir savaşla krallığını kaybetmiştir. Savaş yapıldığı sıra doğan çocuğu Turfan ise olanlardan habersiz 17 yıl boyunca bir kral çocuğu gibi değil de bir köylü çocuğu gibi yetişmiştir. Sıradan bir çocuk olduğunu düşünen Turfan, köydeki bir demircinin olan biteni anlatmasıyla büyük bir serüvene adım atar. Birçok savaşa girer ve hepsinde başarılara imza atar. Tam bütün kötülüklerden kurtulduğunu sanırken, karanlık yeniden kıpırdanmaya başlar ve Turfan için yeni maceralar kapıdadır.

Temmuz Gülden

28.12.1992 tarihinde doğdu. 15.02.2011 tarihinde Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Anestezi Teknisyeni olarak göreve başladı. 06.07.2012 Tarihinde Ankara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Anestezi bölümünden mezun oldu ve intibakını bildirdi. Halen  Anestezi Teknikeri olarak görevine devam ediyor.